Scheteldoekshaven 13, Alkmaar

Vraagprijs€169.500/k.k.
  • Omschrijving
  • Details

Omschrijving

Bijgewerkt op 23 oktober, 2018 om 14:34

Nieuw in de verkoop! Nette 3 kamer benedenwoning aan de rand van het centrum en toch bijzonder rustig gelegen! Het centrum van de stad met al haar gezellige winkels en het levendige Waagplein met leuke cafés en goede restaurants bevindt zich hier letterlijk op loopafstand. Aan de achterzijde grenst het kleinschalig appartementencomplex aan de Lindegracht en loopt u zo het park op de voormalige stadswal in.

Indeling:
Begane grond:
Gezamenlijke entree met intercom en brievenbussen.

Appartement begane grond:
Entree appartement, toilet met fonteintje, 1ste slaap/werkkamer aan de voorzijde, badkamer met douchehoek, design radiator en wastafel. Woonkamer met toegang tot de keuken met plek voor diverse losse apparatuur. Aan de achterzijde treft u een ruime 2de slaapkamer.

Buiten:
Op de bovenste verdieping treft u een riant, zonnig dakterras voor gemeenschappelijk gebruik.

Berging:
Op de begane grond heeft u de beschikking over een ruime vrijstaande stenen privéberging.

Erfpacht:
Het appartementencomplex is gesitueerd op erfpacht grond. Er is derhalve een erfpachtcanon verschuldigd van € 103,25 per maand.

Servicekosten:
De servicekosten bedragen € 50 per maand, deze zijn inclusief het reinigen van de algemene ruimten en de opstalverzekering.

Bijzonderheden:
• Parkeren middels parkeervergunningensysteem;
• Gemeenschappelijk dakterras
• Kleinschalig, goed onderhouden appartementencomplex

Detail

Bijgewerkt op 23 oktober, 2018 om 14:34

  • Prijs: €169.500/k.k.
  • Woonoppervlakte: 53 m²
  • Kamers: 3
  • Bouwjaar: 1983