Voer alsjeblieft uw gebruikersnaam en e-mailadres in. U ontvangt een link om een nieuw wachtwoord in te stellen via e-mail.
Bijgewerkt op 9 mei, 2019 om 11:43
Midden in Limmen bieden wij met trots dit prachtige 3-kamerappartement van circa 115 m2 aan in een kleinschalig nieuwbouwcomplex met onder meer de Albert Heijn en verschillende speciaalzaken om de hoek. Daarnaast bevinden de duinen , het strand en de zee zich op fietsafstand evenals het Alkmaardermeer. Dit royale en energiezuinige appartement is gesitueerd op de mooiste plek van het complex en is hoogwaardig verzorgd en afgewerkt.
Limmen is een dorp in de gemeente Castricum in de provincie Noord-Holland. Het is een van de oudste dorpen in deze provincie. Het ligt vrijwel direct tegen Heiloo aan en op 15 minuten van de gemeente Alkmaar. Kortom: kant-en-klaar wonen in een oase van rust nabij alle voorzieningen in een landelijke omgeving!
Indeling
Begane grond
Het complex beschikt over meerdere entrees en in de algemene hal ademt u al de luxe afwerking welke door heel het complex is doorgevoerd. Bij de hoofdentree vindt u de videofoon en brievenbussen.
Middels de hellingbaan, lift en/of trappenhuis bereikt u de parkeerkelder en berging (3.64 x 2.55).
2de verdieping
Entree, hal met toegang tot, meterkast, zeer ruime inpandige berging (v.v. wasmachine/droger aansluiting, mechanische ventilatie, CV- opstelling (Intergas HRE 2017), separaat royaal toilet met fonteintje, prachtige badkamer met dubbele wastafel, 2de zwevend toilet, inloopdouche met thermostaatkraan, mechanische ventilatie. De badkamer is extra ruim opgezet en voorzien van een grote tegel. 1e volwaardige slaapkamer, 2de royale slaapkamer met vaste kastenwand en veel natuurlijke lichtinval. De masterbedroom is voorzien van vloerbedekking.
Middels de hal bereikt u de woonkamer die u zeker zal aanspreken, met veel licht. Voorts een luxe open keuken en toegang tot het zonnige terras van 24m2. De keuken is voorzien van vaatwasser, 3-pitsgasfornuis, afzuigkap (Miele), koffiezetautomaat (AEG), ingebouwde televisie (AEG), combi magnetron (AEG), koelkast (Atag) en vriezer. In de woonkamer zijn tevens twee vaste bergkasten weggewerkt.
Vrijwel de geheel woning is voorzien van laminaat en beschikt over vloerverwarming.
Parkeren
In de afgesloten parkeerkelder welke middels afstandsbediening is te openen. Vanuit de parkeerkelder kunt u direct naar de berging en met de lift naar de tweede etage.
Koopsom
€ 425.000,- k.k. incl. parkeerplaats en berging
Optioneel een 2de parkeerplaats te koop voor € 10.000,- k.k.
Servicekosten
€ 199,29 per maand incl. opstalverzekering, glasverzekering, schoonmaak- en verlichting algemene ruimtes, onderhoudscontract lift, huismeester.
Aanvaarding
In overleg
Bijzonderheden
Extra voorzieningen die zijn getroffen tijdens de bouw:
Bijgewerkt op 9 mei, 2019 om 11:43