Joseph Bech Nes 1, Bergen

€710/per maand
  • Omschrijving
  • Details

Omschrijving

Bijgewerkt op 12 april, 2021 om 15:08

Indien u in aanmerking wilt komen voor deze woning, willen wij u vragen zich vooraf geheel kosteloos in te schrijven op de website van Pinedo Makelaardij, zodat wij aan uw profiel kunnen zien of u in aanmerking komt voor de woning. Tevens blijft u zo op de hoogte van ons nieuwste aanbod. Wij ontvangen graag een e-mail zodra u de inschrijving heeft voltooid

Nabij de dorpskern van Bergen gelegen 2-kamerappartement. Dit leuke appartement beschikt over een slaapkamer, keurige keuken en badkamer.

Indeling
Begane grond:
Entree met trappenhuis en brievenbussen

1e verdieping:
Entree: met cv opstelling en toegang tot woonkamer. De woonkamer is v.v. van open keuken met diverse inbouwapparatuur (4-pitsgasfornuis, koelkast, vriezer en combimagnetron.
De volwaardige slaapkamer met toegang tot badkamer is v.v. toilet, wastafel, douchhoek en wasmachineaansluiting. In het souterrain bevindt zich een berging.

Huurprijs:
€ 710,- kale huur
€ 20,- berging (verplicht bij te huren)
€ 10,- voorschot water (€ 15,- voorschot bij 2 personen)
€ 20,- servicekosten
€ 15,- stoffering

Totaal: € 775,- excl. gas, elektra en gemeentelijke heffingen

Aanvaarding:
In overleg

Bijzonderheden:
• Inzage inkomensgegevens
• Borg 1 maand huur
• Roken niet toegestaan
• Huisdieren niet toegestaan
• Minimale huurperiode is 12 maanden

Detail

Bijgewerkt op 12 april, 2021 om 15:08

  • Prijs: €710/per maand
  • Woonoppervlakte: 45 m²
  • Kamers: 2
  • Bouwjaar: 1960