Omschrijving
Bijgewerkt op 15 december, 2021 om 13:48
Het pand aan de Californiestraat 2-4 te Den Helder is per direct te huur. De ruimtes kunnen als een geheel gehuurd worden of apart van elkaar.
Locatie en bereikbaarheid:
Het pand aan de Californiestraat 2-4 is gelegen in het stadshart van Den Helder, met alle voorzieningen binnen handbereik. Tevens is het station op 10 minuten loopafstand.
Opleveringsniveau:
De ruimtes zijn voorzien van een systeemplafond, verlichting, eigen meterkast, cv-installatie, radiatoren, brandblussers, eigen keukenblok en toilet.
Oppervlakte:
Californiestraat 2: 62 m2 (4,72 breed en 13,33 diep)
Californiestraat 4: 62 m2 ( 4,71 breed en 13,34 diep)
Totaal: 124 m2
Huurprijs:
€ 700,00 kale huurprijs per maand (excl. BTW)
Huurprijs totaal: € 700,00 excl. btw, g,w,e en gemeentelijke heffingen.
Huurprijs indien beide ruimtes gehuurd worden: € 1.400,00 excl. btw, g,w,e en gemeentelijke heffingen.
Aanvaarding:
Per direct
Indexering:
De huurprijs wordt jaarlijks geïndexeerd conform CPI reeks Alle Huishoudens (2015 = 100).
Model overeenkomst
Model door de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ) in januari 2015 vastgesteld.
Zekerheidstelling
Een borgsom ter grootte van een maand huurverplichting inclusief servicekosten, te vermeerderen met BTW.
Huurtermijn
Contractduur, verlenging en opzegtermijn in overleg.
BTW
De huurprijs is gebaseerd op het feit dat de huurder het gehuurde blijvend gebruikt of blijvend laat gebruiken voor doeleinden waarvoor een volledig of minimaal een in de Wet op de Omzetbelasting 1968 genoemd percentage recht op aftrek van de omzetbelasting op de voet van artikel 15 van de Wet op de Omzetbelasting 1968.